صفحه سرامیک بر

فروش سرامیک بر از طریق فروشگاه ابزار مجید با قیمت مناسب انجام می گیرد. دیسک سرامیک بر وسیله ای است که برای برش سرامیک مورد استفاده قرار می گیرد. دیسک های سرامیک بر در ابعاد و اندازه های مختلف به تولید می رسند و افراد با توجه به نیازی که به صفحه سرامیک بر دارند ، می توانند از نوع مناسب از آن استفاده نمایند. سرامیک بسیار شکننده و حساس است و در زمان برش ممکن است لب پر شود، به همین دلیل برای این که بتوان سرامیک را بدون لب پر شدگی و شکستگی برش دهید، نیاز به استفاده از سرامیک بر می باشد. انواع سرامیک بر در بازار وجود دارند که دارای سختی، ابعاد و ضخامت های مختلفی هستند. هر یک از صفحات سرامیک بر برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر قیمت سرامیک بر متفاوتند.

صفحه سرامیک بر

صفحه سرامیک بر چیست؟

صفحه سرامیک بر برای برش یا سایین سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. این صفحه به تنهایی دارای کاربردی نمی باشند و باید از دستگاه هایی مانند پروفیل بر ، سنگ فرز و.. استفاده کرد. در استفاده ی طولانی مدت از سرامیک بر ، باید این دیسک ها تعویض شوند. زمانی که طولانی مدت از سرامیک بر استفاده می کنید متوجه می شوید که قطر آن کم شده و در این زمان باید خرید صفحه سرامیک بر را انجام دهید. قیمت صفحه سرامیک بر مناسب است البته در بازار قیمت دیسک سرامیک بر به صورت مختلف در نظر گرفته می شود و عواملی مانند برند، کیفیت، ضامت، نوع و... در قیمت سرامیک بر موثر هستند. 

خرید صفحه سرامیک بر

خرید دیسک سرامیک بر را از مجموعه های معتبر انجام دهید تا بتوانید نوع مناسب از سرامیک بر را تهیه کنید. برای خرید دیسک سرامیک بر باید نوع مناسبی از آن را با توجه به کارایی مورد ظر تهیه کنید. مجموعه ی ابزار مجید برای انتخاب و خرید سرامیک بر، به شما کمک می کند.

صفحه سرامیک بر در سایزها واندازه های مختلف و انواع برندها با کیفیت وقیمت مناسب

تیز بر - عمر طولانی -

صفحه سرامیک بر 40 سانتی -صفحه سرامیک بر 35 سانتی - صفحه سرامیک بر 30 سانتی -صفحه سرامیک بر 25 سانتی -صفحه سرامیک بر 20 سانتی -صفحه سرامیک بر 18سانتی -صفحه سرامیک بر 15سانتی و صفحه سرامیک بر 11.5سانتی
دیسک های سرامیک بر در انواع دیسک سرامیک بر پرسلان بر -دیسک سرامیک بر گرانیتی و دیسک کاشی بر که دیسک های سایز بزرگ بمنظور استفاده دستگاه های آب بر میزی و سایزهای کوچکتر برای فرز دستی و خشکه بر میباشند

دیسک های سرامیک بر از لحاظ مدل الماس به دو نوع یک تکه (بیچاک) و دیسک های سرامیک بر چاکدار تقسیم میشوند

12345مجموع 86 محصول
12345مجموع 86 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر