صفحه پرسلان بر

فروش انواع دیسک و صفحه های پرسلان بر اورجینال و تیز با بهترین قیمت در خرداد ماه سال 1403 

فروش پرسلان بر با قیمت ارزان از طریق فروشگاه ابزار مجید انجام می شود. برای اططلاع از قیمت پرسلان بر  با ما تماس بگیرید. پرسلان نوعی سرامیک است و از سنگ های کاربردی در ساختمان ها می باشد. برای برش پرسلان از صفحه پرسلان بر استفاده می شود. برای استفاده از صفحه پرسلان بر، نیاز به فرز می باشد. در گذشته از برش های دستی برای برش سنگ ها استفاده می شد اما برش برای آهن، بتن، فلز و سنگ به صورت دستی کیفیت بالایی ندارد و در مواقعی امکان پذیر نمی باشد و نیاز است که از دیسک پرسلان بر استفاده شود.

شما می توانید خرید پرسلان بر و سرامیک بر را با بهترین کیفیت از طریق فروشگاه ابزار مجید انجام دهید.

صفحه پرسلان بر

ویژگی های دیسک پرسلان بر

  • جذب پایین آب
  • مقاومت بالا
  • مقاومت در مقابل سرما
  • عمر بالا
  • مقاومت شیمیایی
  • مقاومت در برابر سختی
  • ثبات رنگ
  • سازگار با محیط زیست

قیمت پرسلان بر

قیمت صفحه پرسلان بر در بازار به صورت مختلف است و هر چه کیفیت پرسلان بر بالاتر باشد ، قیمت دیسک پرسلان بر نیز بالاتر خواهد بود. بنابراین برای خرید دیسک پرسلان بر، بر اساس بودجه ای که دارید می توانید تصمیم گیری کنید. البته پیشنهاد می شود که در زمان خرید صفحه پرسلان بر ، در ابتدا به کیفیت و سپس به قیمت صفحه پرسلان بر دقت داشته باشید تا بتوانید نوع مقاوم و با کیفیت پرسلان بر را تهیه کنید.

خرید پرسلان بر با قیمت ارزان

برای خرید دیسک پرسلان یا صفحه پرسلان بر بر با قیمت ارزان باید به دنبال فروشندگان منصف باشید. فروشگاه ابزار مجید از مراکز معتبر فروش پرسلان بر است که بهترین قیمت پرسلان بر را ارائه می کند. بنابراین با خرید صفحه پرسلان بر از این مجموعه شما می توانید بهترین نمونه ی این صفحات را با مناسب ترین هزینه تهیه کنید.

پرسلان برها معمولا‌در اندازه های مینی ۱۱/۵ سانتی و متوسط ۱۸ سانتی و اندازه ۲۳ و ۱۵ سانتی ( کمتر از دو سایزدیگر) قابل استفاده  بوده.

ودر اندازه های بزرگ‌تر ( پرسلان بر زنجیری ۲۵ سانتی و پرسلان بر زنجیری ۳۰سانتی) مورد استقبال کمتری قرار گرفته.

الماس پرسلان برها اغلب به شکلهای ایکس توربو (X) زنجیری کا توربو(K) وی توربو (V) و...  . و توربو ساده میباشد که از لحاظ کیفیت تفاوت چندانی ندارد و فرق آنها در شکلشان میباشد

پرسلان برها هات پرس هستند. پرسلان برها super thin (فوق نازک) بوده بمنظور کاراییه بیشتر (هم برای برش سرامیک و هم پرسلان و...) . این‌نوع صفحه های پرسلان بر معمولا همه کاره میباشد( پرسلان بر، سرامیک بر، مرمریت برو...) و اغلب دارای فلنچ میباشند بروی بدنه به منظور استحکام بیشتر

فروش دیسک پرسلان بر از طریق فروشگاه ابزار مجید انجام می شود و می توانید از طریق این مجموعه خرید دیسک پرسلان بر  در نوع مرغوب و با دوام را انجام دهید. صفحه پرسلان بر از دیگر دیسک های برشی است که برای برش سنگ پرسلان به کار می رود. این دیسک ها برای برش های با کیفیت پرسلان ساخته شده اند تا به صورت منظم برش سنگ ها را به راحتی انجام داد. استفاده از پرسلان در کف ، نما و سایر بخش های ساختمان ها انجام می گیرد و برای اجرای کار نیاز به ابزار برشی دقیق است. بنابراین با استفاده از صفحه پرسلان بر می توان در زمان کوتاه ، پرسلان ها را بدون لب پرشدگی برش داد. نوع دیگر این دیسک ها که گرانیت بر نام دارند دارای تیغه ی الماس هستند و برای برش سنگ های گرانیت به کار می روند. دقت داشته باشید که متناسب با متریال مورد نظر باید نوع مناسبی از دیسک سرامیک بر را تهیه کنید. استفاده از صفحه پرسلان بر به وسیله ی دستگاه فرز انجام می گیرد.

فروش بهترین پرسلان بر

موارد موثر در قیمت دیسک پرسلان بر

قیمت دیسک پرسلان بر بسیار مناسب است و موجب شده از آن برای فعالیت های مرتبط با پرسلان ها استفاده نمود. قیمت دیسک پرسلان بر متاثر از عواملی همچون برند، کیفیت ، ضخامت ، نوع و....می باشد. برای دریافت مشاوره برای خرید دیسک پرسلان بر با همکاران ما تماس بگیرید.  

انواع صفحه پرسلان بر

فروش دیسک پرسلان بر ،گرانیت بر ، سرامیک بر و... در انواع مختلف عرضه می شود و با داشتن اطلاعاتی می توانید نوع مناسب از این صفحات را تهیه کنید. صفحه پرسلان بر دارای تنوع بوده و برحسب استفاده از متریال مورد نظر ، خرید دیسک پرسلان بر را در نوع مناسب انجام دهید. شما می توانید خرید دیسک پرسلان بر را در ضخامت های  12،15،23،25،30،35،40،50،60 و .... انجام دهید. قیمت دیسک پرسلان بر در مجموعه ی ابزار مجید بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و شما می توانید از طریق این مجموعه با بهترین قیمت دیسک پرسلان بر را تهیه کنید.

خرید دیسک پرسلان بر از طریق فروشگاه ابزار مجید به صورت اینترنتی امکان پذیر است. این مجموعه فروش دیسک پرسلان بر  را به سراسر کشور ارائه می نماید. دیسک پرسلان بر باید استحکام بالایی داشته و بتواند برش های بسیار خوبی را در زمان کوتاه ایجاد کند. فرز هایی که برای استفاده از صفحه پرسلان بر به کار می رود ، دارای تنوع است و برخی دارای تنظیم عمق هستند البته در صورتی که فرز شما دارای قابلیت تنظیم عمق نباشد می توانید با استفاده از تنظیم چرخش دستی از آن استفاده کنید. دوام دیسک پرسلان بر بسیار مهم است و به دلیل استفاده ی مکرر از صفحه پرسلان بر ، در صورتی که این وسیله دوام پایینی داشته باشد به سرعت آسیب خواهد دید. مناسب بودن قیمت دیسک پرسلان بر در این مجموعه موجب ایجاد مشتریان دائمی شده است.

فروش دیسک پرسلان بر

خرید دیسک پرسلان بر با کیفیت

در زمان خرید دیسک پرسلان بر ، انتخاب برند بسیار مهم است. صفحه پرسلان بر در برند های معتبر، مقاومت بالایی دارد و به سرعت آسیب نمی بیند. برای خرید دیسک پرسلان بر ، فروشگاه ابزار مجید به دلیل ارائه ی بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دیسک پرسلان بر ، بهترین گزینه است. برای اطلاع از قیمت دیسک پرسلان بر با همکاران ما تماس بگیرید.

فروش دیسک پرسلان بر

صفحه پرسلان بر ها دارای دانه های سایشی هستند و استفاده از دانه ها در دیسک پرسلان بر موجب ایجاد برش خوب و یکنواخت می شود. این دیسک ها بدون گرم شدن، برش های خوبی را بر سرامیک ایجاد می کنند. شما می توانید خرید دیسک پرسلان بر را در سایز های مختلف مانند 180، 115و 230 انجام دهید. فروش دیسک پرسلان بر با اندازه های مختلف توسط ابزار مجید در نظر گرفته شده است. دقت داشته باشید که نگهداری از صفحه پرسلان بر بسیار مهم بوده و بر دوام و ماندگاری آن تاثیر گذار است. فروش دیسک پرسلان بر در انواع مختلف انجام می گیرد و در صورتی که می خواهید از دیسک پرسلان بر برای چند متریال مختلف استفاده کنید باید سخت ترین سنگ را ملاک انتخابتان قرار دهید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر