صفحه پرسلان بر

فروش پرسلان بر با قیمت ارزان از طریق فروشگاه ابزار مجید انجام می شود. برای اططلاع از قیمت پرسلان بر  با ما تماس بگیرید. پرسلان نوعی سرامیک است و از سنگ های کاربردی در ساختمان ها می باشد. برای برش پرسلان از صفحه پرسلان بر استفاده می شود. برای استفاده از صفحه پرسلان بر، نیاز به فرز می باشد. در گذشته از برش های دستی برای برش سنگ ها استفاده می شد اما برش برای آهن، بتن، فلز و سنگ به صورت دستی کیفیت بالایی ندارد و در مواقعی امکان پذیر نمی باشد و نیاز است که از دیسک پرسلان بر استفاده شود.

شما می توانید خرید پرسلان بر و سرامیک بر را با بهترین کیفیت از طریق فروشگاه ابزار مجید انجام دهید.

صفحه پرسلان بر

ویژگی های دیسک پرسلان بر

  • جذب پایین آب
  • مقاومت بالا
  • مقاومت در مقابل سرما
  • عمر بالا
  • مقاومت شیمیایی
  • مقاومت در برابر سختی
  • ثبات رنگ
  • سازگار با محیط زیست

قیمت پرسلان بر

قیمت صفحه پرسلان بر در بازار به صورت مختلف است و هر چه کیفیت پرسلان بر بالاتر باشد ، قیمت دیسک پرسلان بر نیز بالاتر خواهد بود. بنابراین برای خرید دیسک پرسلان بر، بر اساس بودجه ای که دارید می توانید تصمیم گیری کنید. البته پیشنهاد می شود که در زمان خرید صفحه پرسلان بر ، در ابتدا به کیفیت و سپس به قیمت صفحه پرسلان بر دقت داشته باشید تا بتوانید نوع مقاوم و با کیفیت پرسلان بر را تهیه کنید.

خرید پرسلان بر با قیمت ارزان

برای خرید دیسک پرسلان یا صفحه پرسلان بر بر با قیمت ارزان باید به دنبال فروشندگان منصف باشید. فروشگاه ابزار مجید از مراکز معتبر فروش پرسلان بر است که بهترین قیمت پرسلان بر را ارائه می کند. بنابراین با خرید صفحه پرسلان بر از این مجموعه شما می توانید بهترین نمونه ی این صفحات را با مناسب ترین هزینه تهیه کنید.

پرسلان برها معمولا‌در اندازه های مینی ۱۱/۵ سانتی و متوسط ۱۸ سانتی و اندازه ۲۳ و ۱۵ سانتی ( کمتر از دو سایزدیگر) قابل استفاده  بوده.

ودر اندازه های بزرگ‌تر ( پرسلان بر زنجیری ۲۵ سانتی و پرسلان بر زنجیری ۳۰سانتی) مورد استقبال کمتری قرار گرفته.

الماس پرسلان برها اغلب به شکلهای ایکس توربو (X) زنجیری کا توربو(K) وی توربو (V) و...  . و توربو ساده میباشد که از لحاظ کیفیت تفاوت چندانی ندارد و فرق آنها در شکلشان میباشد

پرسلان برها هات پرس هستند. پرسلان برها super thin (فوق نازک) بوده بمنظور کاراییه بیشتر (هم برای برش سرامیک و هم پرسلان و...) . این‌نوع صفحه های پرسلان بر معمولا همه کاره میباشد( پرسلان بر، سرامیک بر، مرمریت برو...) و اغلب دارای فلنچ میباشند بروی بدنه به منظور استحکام بیشتر

1مجموع 9 محصول
1مجموع 9 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر